СӨЗБЕН ЕМЕС, ІСПЕН!

2023-10-02 | Жаңалықтар

Шәкәрім университетінің Ветеринария және агроменеджмент факультетінің ауыл шаруашылығы және биоресурстар кафедрасының, 6В08303 - "Орман ресурстары және орман шаруашылығы" білім беру бағдарламасының  4 курс, ЛД-022 және ЛД-021 топтары білім алушыларының практикадан өтуі аяқталуда. Білім беру бағдарламасының менеджері Г.И.Джаманова онлайн режимінде практиканттармен кездесу өткізіп, өндірістен тәжірибе жетекшілерінің пікірімен танысты, мысалы, Дмитриев орманшылығының жетекшісі А.Т.Ғалиев білім алушылардың теориялық дайындығының жоғары деңгейін атап өтті. Орман таксациясы мәселелері бойынша білім әсіресе пайдалы болды. Бұл ретте практиканттар орман өртінен кейін резерваттың ең көп зардап шеккен нүктесінде, атап айтқанда "Семей орманы "МОТР "РММ Бородулиха филиалында кәсіби дағдыларды алды. Өткен аптада университет ғалымдарының резерватқа сапары болғанын атап өтсек болады, онда өрттен кейін орман қорын қалпына келтіру бойынша одан әрі бірлескен іс-шаралар талқыланды. Болашақ мамандар өз миссиясын орындап, оны сөзбен емес, іспен растайтыны қуантады.