ЕҢБЕК ҚҰНДЫЛЫҒЫ!

2023-09-29 | Құттықтау

Еңбекқорлық, кәсіпкерлік және жауапкершілік, білім мен өзін – өзі дамытуға үнемі ұмтылу-үйлесімді тұлғаның осы қасиеттерінің барлығы "Адал азамат" ұғымын бейнелейтін еңбек адамдарында айқын көрінеді. "Еңбек күні!" ауыл шаруашылығы және биоресурстар кафедрасының, ветеринария және агроменеджмент факультетінің, Шәкәрім университетінің 1 курс, ЛРО-302 тобының, 6В08303 - "Орман ресурстары және аңшылықтану" білім беру бағдарламасының білім алушылары тамаша кураторлық сағат өткізді.  Еңбек адамды, ал адам өз дәуірін безендіреді деп бекер айтпаған. Адал еңбек – өмірлік табыстың кепілі! Соңында балалар біздің факультеттің техникалық қызметкерлерін құттықтады. Шынында да, олардың иығында күнделікті тазалау және айналадағы санитарлық тазалықты сақтау. Бұл жауапты және мейірімді адамдардың еңбегі! Сізге төмен тағзым! Алғыс ретінде студенттер құттықтап, әдемі өлеңдер оқыды. Жақсы сөздер мен мықты денсаулық тілектері факультеттің барлық техникалық қызметкерлеріне арналып айтылды, естелік фото түсті!