"Бүкілқазақстандық орман отырғызу күні"

2023-10-20 | Жаңалықтар

Бүгін Шәкәрім университеті ректор Думан Рымғалиұлы Орынбековтың басшылығымен Қазақстан Республикасы Президентінің Жолдауының тапсырмасы бойынша іске асырылатын ормандарды молықтыру және орман өсіру жөніндегі кешенді жоспар шеңберінде "Бүкілқазақстандық орман отырғызу күні" акциясына қатысты. Іс-шара бас директор Қайрат Хусаинұлы Хасеновтың басшылығымен "Семей орманы" РММ Семей филиалының қала маңындағы орманшылығы аумағында өткізілді. Акцияға Семей қаласының әкімі Н.Н. Нұрсағатов, облыс ТЖД бастығы М.Абай Шпагатов, Табиғи ресурстар басқармасының өкілдері; экономикалық тергеу департаментінің өкілдері; 6В08303 - "Орман ресурстары және аңшылықтану" білім беру бағдарламасының білім алушылары, 100-ден астам адам және ауыл шаруашылығы және биоресурстар кафедрасының, ветеринария және агроменеджмент факультетінің, Шәкәрім университетінің оқытушылары қатысты, еріктілер отряды және басқа да ұйымдар қатысты. 4 гектар жерге 19040 дана қарағай көшеттері отырғызылды.