Студенттер арасындағы “SHAKARIM START-UP - 2022” байқауының нәтижелері

2023-01-16 | Ғылым

Студенттер арасындағы “SHAKARIM START-UP - 2022” байқауының нәтижелері бойынша Ауыл шаруашылығы және биоресурстар кафедрасынан 2 жоба қаржыландыруға ұсынылды.
1. Оқытушы Қажыбекова Томирис Қайратқызының жетекшілігімен ТЖ-901 тобының студенті Бахытбекұлы Райымбек, ТЖ-101 тобының студенті Ахметбеков Бекжан, ТЖ-201 тобының студенттері Қанибекұлы Шаһар, Токенов Нурбек, Өмірсерік Айназ дайындаған “Гипстен декоративтік заттар дайындау” атты жобасы.
2. Оқытушы Досмағанбетова Ақерке Оралғазықызының жетекшілігімен АГ-901 тобының студенті Әлімбек Айжан дайындаған “Биогумус өндірісі” атты жоба.
Стартап жобаларының жетекшілері мен оны дайындауға атсалысқан студенттерді шын жүректен құттықтаймыз! Бұл біздің соңғы жеңіс емес!