«Болашаққа оралу» ғылыми-театрлық бейнеконкурсы

2022-11-21 | Ғылым

«Болашаққа оралу» ғылыми-театрлық бейнеконкурсының жеңімпаздарын салтанатты марапаттау рәсімі өтті.

Ғылыми қызметті басқару бөлімі ұйымдастырған байқау 2022 жылдың қыркүйегі мен қарашасы аралығында өтті. Конкурстың ұйымдастыру комитетіне 33 бейнеролик түсті, оның 25-і – ғылыми үйірмелерден, 8-і – тілек білдірген топтардан.

Бейнеконкурстың негізгі міндеті-студенттер өткен және қазіргі студенттердің ғалымдарын таныстырып және қысқа театрлық нөмір көрсету болды. Осы немесе басқа жаңалықтың маңыздылығын дәлелдеу қажет болды.

“Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы” білім беру бағдарламасының студенттерінің “Селекционер технолог” ғылыми үйірмесінің “Ұлы ашылу” бейнеролигі үшін жетекшісі Құрманғали Л.С. алғыс хатпен марапатталды.