"Орман және аңшылық шаруашылығы"секциясы

2023-04-10 | Ғылым

Бүгін жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық, экономикалық және аграрлық ғылымдар бойынша ХХVI ғылыми студенттік конференция аясында "SAKARIM INNO-2023" 3 "Орман және аңшылық шаруашылығы"секциясында өз жұмысын жүзеге асырды. Секция қатысушылары баяндамашылардың тақырыптарын талқылауға белсенді қатысып, сұрақтар қойып, пікірлерімен бөлісті. Соңында қорытындылар шығарылып, жеңімпаздарға дипломдар мен алғыс хаттар табысталды: бірінші орын алған марапаттар үшін дипломмен: Лро-101 тобының студенті Мария Рысбаева, “Құрма тұқымын фенологиялық бақылау” тақырыбындағы құжатпен, ғылыми жетекші Ж. М. Байгазакова. Екінші орынды Рысқан Амина, ОЗ-021 тобы иеленді, "Семей өңірінде кезестесінің соты жүзетін құстардың терісі тундыларын зерттеу" тақырыбында баяндамамен, ғылыми жетекшісі К.Р. Сатиева үшінші орынды ЛД-901 тобының білім алушылары Ақылбек Темірлан мен Анабеков Диас иеленді, "Қалалық ағаш Дақтарынкөгалдыру және эстетикалық дамыту мақсатынында күміс пирамида Теректі қалемшелеп отырғызу", ғылыми жетекшісі Г.И.Джаманова.
Сондай-ақ, белсенді қатысқаны және қызықты жұмыстары үшін ЛД-021 тобының студенті Жанель Найманбаеваның алғыс хаттары ескерілді, баяндаманың тақырыбы: "Қорғалған жер жағдайында (Persea americana Mill.) интродукцияны зерттеу", ғылыми жетекшісі О.Т.Мұхаметжанова. Алғыс хат: Жайлаубекова Айгүл, Нұртан Ұлжан, Қасымова Акботе, лро-023 тобы, "Семей орманы" аумағында орман шайын жинау және алу технологиясы" тақырыбындағы баяндама, ғылыми жетекші Г.И. Джаманова ескерілді.
3-бөлім "Орман және аңшылық шаруашылығы" өз жұмысын аяқтады.