Факультеттің Академиялық сапа жөніндегі комиссия отырысы

2023-11-16 | Жаңалықтар

«Ветеринария және агроменеджмент» факультетінінің  Академиялық сапа жөніндегі комиссия төрағасы Г. И. Жаманованың басшылығымен кезекті отырыс өткізілді. "2023-2024 оқу жылының қысқы емтихан сессиясына дайындық туралы"мәселеге басты назар аударылды. Ұсынымдарда деканның оқу работе жөніндегі орынбасары Б.С. Ахметова факультет ПОҚ-ның сапалы емтихан материалын дайындау, топтарда түсіндіру жұмыстарын жүргізу қажеттігін атап өтті.
"Факультеттің ББ мамандықтары бойынша (бакалавриат, мамандық, магистратура, докторантура) білім алушылардың өзіндік жұмысын ұйымдастыру және әдістемелік сүйемелдеу сапасы туралы", "Басқа білім беру ұйымдарының верификацияланатын транскрипторлары (академиялық ұтқырлық, ауыстыру, қалпына келтіру) негізінде білім алушылардың кредиттерін қайта есептеуді келісу және бекітілген кредиттерден жоғары академиялық кредиттерді игеру туралы" жоспарлы мәселелер маңызды болды Бір академиялық кезеңдегі ББ", " Оқу және оқу-әдістемелік әдебиеттің өзектілігін, қолжетімділігі мен дұрыстығын сараптамалық бағалау, ББ кітаппен қамтамасыз ету картасында және пәндер силлабустарында орналастырылуы".
Барлық баяндамашылар: Серикова А.Т. факультет Академиялық сапа жөніндегі комиссия төрағасының орынбасары, Сатиева К. Р. - "Ауыл шаруашылығы және биоресурстар" кафедрасының профессорының м. а., Жексенаева А. Б. – "Ветеринария" кафедрасының аға оқытушысы мәселелерді ашып, оларды іске асыру үшін қажетті ұсынымдар берді. Ветеринария және агроменеджмент факультетінің Академиялық сапа жөніндегі комиссиясының отырысы өз жұмысын жемісті аяқтады.