Кураторлық сағат

2023-01-24 | Жаңалықтар
  • 2022 жылдың 24 қаңтарында ЛРО – 101 тобында 2022-2023 оқу жылының 2 семестріндегі алғашқы ақпараттық кураторлық сағаты  өтті.
  • Ақпараттық кураторлық сағаттың мақсаты  топтың 2 семестрдегі атқарылатын және әлеуметтік кредит жинау  үшін орындалатын жұмыстарының  жоспары талқылау.
  • Сонымен қатар, университеттің «SemGU AIS»  жаңа мобильді қосымшасының жұмыс істеу барысы таныстырылды. Мобильді қосымшада оқу кестесін, пән бойынша бағалану және пәнге қатысу  туралы мәліметтермен танысуға болады.
  • Кураторлық сағат соңында сабақты себепсіз босату, кешігіп келу және киім кию, жүріп – тұру мәдениеті  туралы  ақпарттар берілді.   Аталғандардың барлығы студенттердің сабақ үлгеріміне, өзін-өзі жетілдіруге деген ұмтылысты оятуға мүмкіндік береді.