"БИОЛОГИЯЛЫҚ ҮЛГІЛЕРДІ ТАЛДАУДЫҢ ЗАМАНАУИ ТЕХНОЛОГИЯЛАРЫ" СЕМИНАРЫ

2023-03-10 | Құттықтау

Shakarim University-де "Биологиялық үлгілерді талдаудың заманауи технологиялары" семинары өтті. Оның мақсаты-тәжірибе алмасу және жаңа білім алу, молекулалық биология, Молекулалық диагностика, генетика және геномика саласындағы іргелі және қолданбалы зерттеулердің кешенді пәнаралық жобаларын талқылау, бизнес өкілдері мен ғылыми зертханалар арасындағы кәсіби байланыстарды дамыту.

Спикерлер ретінде "БиоХимПрибор" ЖШС өкілдері - QIAGEN компаниясының ресми дистрибьюторлары, Ресей мен ТМД бойынша "Геномика" бағытының басшысы Алексей Аникаев, ТМД елдеріндегі нарықты дамыту жөніндегі менеджер Ажар Ғазизова, молекулалық биология бойынша маман Әйгерім Сейдалина сөз сөйледі.

Айта кетейік, Qiagen - биологиялық үлгілерді талдау технологияларындағы әлемдік көшбасшылардың бірі, іргелі және қолданбалы молекулалық-генетикалық зерттеулер үшін технологиялық шешімдерді әзірлеуде жетекші орын алады. Qiagen каталогында диагностикалық мәселелерді шешуге арналған қажетті реактивтер, материалдар мен құралдар, соның ішінде әртүрлі биологиялық объектілерден үлгінің ДНҚ/РНҚ-сын оқшаулау, тазарту, сақтау және зерттеу, сондай-ақ зертханалық процестерді автоматтандыру шешімдері бар.

Біздің кафедра оқытушылары Ж. М. Байгазакова, г. О. Камзина, А. О. Досмағанбетова, т. к. Қажыбекова сертификаттармен марапатталды!